İş ortağımız olmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz..
SİGORTACI KEDİ (1)
(+90) 312 232 11 03

iletisim@sigortacikedi.com

Pzt - Cmt 08:30 - 18:00

Pazar Kapalı

Anıttepe Mah. Turgut Reis Cad. No:34/A

Çankaya / Ankara

Yeşil Kart Sigortası

Sigortacı Kedi / Araç Sigortaları / Yeşil Kart Sigortası

yesil-kart-sigortasi-en-uygun-sigorta-fiyatları-min

Yeşil Kart Sigortası

Yeşil Kart Sigortası, araç sahiplerine yurtdışında meydana gelebilecek trafik kazalarına karşı koruma sağlayan bir sigorta türüdür. Özellikle uluslararası seyahatlerde veya sınırlar ötesi faaliyetlerde bulunan araç sahipleri için büyük önem taşır. Yeşil Kart, aracınızı yurtdışında seyahat ederken oluşabilecek maddi zararlar konusunda güvence altına alır ve size huzurlu bir sürüş deneyimi sunar.

Yeşil Kart Sigortası, bir ülkenin trafik mevzuatına uygun olarak kayıt ve tescil edilmiş araçların yurtdışında bir kaza durumunda üçüncü şahıslara verilen zararları karşılar. Bu sigorta ile, yabancı ülkede karıştığınız bir kazada karşı tarafın tazminat taleplerine cevap verebilirsiniz. Yeşil Kart, size uluslararası bir kimlik olarak hizmet eder ve yasal zorunlulukları yerine getirmenizi sağlar.

Sigortacı Kedi olarak, Yeşil Kart Sigortası konusunda size en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Uzman ekibimiz, ihtiyaçlarınızı analiz ederek size özel çözümler sunmak için çalışmaktadır. Yeşil Kart Sigortası ile sınırları aşan bir güvenceye sahip olun ve yurtdışında seyahatlerinizde huzur içinde yol alın.

İletişim Bilgileri

Diğer Araç Sigortaları

arac-kaskosu-sigortaci-kedi-min
Kasko
Kasko sigortası, araç sahiplerine geniş kapsamlı koruma sağlayan bir sigorta türüdür
İMM-İhtiyari Mali Mesuliyet-Trafik-Ek-Teminat
İhtiyari Mali Mesuliyet
İMM sigortası, trafik sigortasının ötesindeki zararlardan kaynaklanan maddi sorumlulukları karşılayan ek sigorta türüdür.
yesil-kart-sigortasi-en-uygun-sigorta-fiyatları-min
Yeşil Kart Sigortası

Riskleriniz gerçekleştiğinde kedi gibi 4 ayak üstüne düşmek isterseniz...

×