İş ortağımız olmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz..
SİGORTACI KEDİ (1)
(+90) 312 232 11 03

iletisim@sigortacikedi.com

Pzt - Cmt 08:30 - 18:00

Pazar Kapalı

Anıttepe Mah. Turgut Reis Cad. No:34/A

Çankaya / Ankara

İhtiyari Mali Mesuliyet

Sigortacı Kedi / Araç Sigortaları / İhtiyari Mali Mesuliyet

İMM-İhtiyari Mali Mesuliyet-Trafik-Ek-Teminat

İhtiyari Mali Mesuliyet

İhtiyari Mali Mesuliyet (İMM) Sigortası, araç sahiplerine ek bir koruma sağlayan bir sigorta türüdür. İMM sigortası, trafik sigortasının ötesindeki zararlardan kaynaklanan maddi sorumlulukları karşılar. İşte İMM Sigortası’nın teminatlarından bazıları:

Yolcuların Maddi ve Bedeni Zararları: İMM sigortası, aracınızla seyahat eden yolcuların maruz kalabileceği maddi ve bedensel zararları karşılar. Bu teminat, yolcuların tedavi masraflarını ve sürekli sakatlık durumunda tazminat ödemelerini içerebilir.

Üçüncü Şahıslara Verilen Zararlar: İMM sigortası, aracınızın neden olduğu kazalarda üçüncü şahıslara verilebilecek maddi zararları karşılar. Bu teminat, karşı tarafın aracının tamir masraflarını veya hasar gören mülklerin tazminatını içerebilir.

Çevresel Zararlar: Araç kullanımı sırasında ortaya çıkabilecek çevresel zararları karşılayan bir teminattır. Örneğin, aracınızın neden olduğu bir kaza sonucunda ortaya çıkan toprak kirliliği veya petrol sızıntısı gibi durumlar İMM sigortası tarafından teminat altına alınabilir.

İhtiyari Mali Mesuliyet (İMM) Sigortası, araç sahiplerine ek bir güvence sağlayarak maddi sorumlulukları karşılamalarını amaçlar. Sigorta şirketinizle iletişime geçerek İMM sigortası hakkında daha fazla bilgi alabilir ve ihtiyaçlarınıza uygun bir poliçe seçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Araç Sigortaları

arac-trafik-sigortasi-en-uygun-sigorta-fiyatlari-min
Trafik Sigortası
Trafik sigortası, Türkiye'de araç kullanmanın bir zorunluluğudur ve araç sahiplerini olası maddi hasarlara karşı koruma altına alır.
arac-kaskosu-sigortaci-kedi-min
Kasko
Kasko sigortası, araç sahiplerine geniş kapsamlı koruma sağlayan bir sigorta türüdür
yesil-kart-sigortasi-en-uygun-sigorta-fiyatları-min
Yeşil Kart Sigortası

Riskleriniz gerçekleştiğinde kedi gibi 4 ayak üstüne düşmek isterseniz...

×